Logowanie

   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
   

 
   

NA SKRÓTY  

   

POLECANE  

 
   

WSPÓŁPRACA  

.

   

Szanowni Mieszkańcy!

W najbliższych dniach otrzymają Państwo ankietę dotyczącą realnych potrzeb Gminy Jerzmanowice - Przeginia w zakresie energii i mediów. Ankieta ta posłuży do inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła (piece, kotłownie oraz kominki na paliwo stałe) jak również badania zainteresowania mieszkańców gminnymi nośnikami energii elektrycznej i cieplnej (pochodzące z planowanych bioelektrownii rolniczych).

Przeprowadzenie ankietyzacji jest kluczowym elementem opracowania Programu Ograniczania Niskiej Emisji. Dzięki Programowi Ograniczania Niskiej Emisji, gmina będzie mogła uzyskać dofinansowanie dla właścicieli budynków mieszkalnych (jest to podstawa do przygotowania wsparcia dla mieszkańców), między innymi na likwidację oraz wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła jak również zastosowanie odnawialnych źródeł energii.

Dlatego zwracam się do państwa z gorącą prośbą wypełnienia ankiety ponieważ rzetelne wykonanie inwentaryzacji, na podstawie wiarygodnych informacji pozwoli na opracowanie właściwych działań i propozycji wsparcia mieszkańców. Wypełnioną ankietę należy dostarczyć w terminie do 24.04.2015 r., osobiście do Urzędu Gminy Jerzmanowice-Przeginia lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia, 32-048 Jerzmanowice 372B. Ankietę można wypełnić także w Urzędzie Gminy.

Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia
(-) Adam Piaśnik

   

Informacje ogólne

Rozmiar:

Pełnomocnik ds. wyborów w Gminie Jerzmanowice - Przeginia
mgr Beata Woźniak

tel. 12 38 95 247 wew. 118
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


AKTY PRAWNE
Ustawy związane z wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego
Postanowienia, Rozporządzenia i Zarządzenia
Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej

OBWIESZCZENIA I KOMUNIKATY
- wejście -

WYJAŚNIENIA, OPINIE i INNE
- wejście -

   

Harmonogram odbioru odpadów dla wszystkich miejscowości z terenu Gminy

   
© 2013-2015 Powered by Joomla! & Designed by Izabela Jędrzejek | ALLROUNDER