Aktualności

03-10-2018 - Program "Czyste powietrze" w Gminie Jerzmanowice-Przeginia.
Program "Czyste powietrze" w Gminie Jerzmanowice-Przeginia.

Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia zaprasza na spotkanie informacyjne programu "Czyste powietrze" z udziałem przedstawiciela Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, które odbędzie się dnia 08.10.2018 r., (tj. poniedziałek) o godzinie 18.00 w budynku Remizy OSP Jerzmanowice, ul. Rajska 3.

dowiedz się więcej
03-10-2018 - Nowe wyposażenie w budynku Remizy OSP w Czubrowicach.
Nowe wyposażenie w budynku Remizy OSP w Czubrowicach.

2 pażdziernika 2018r. Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia wraz z Druhami OSP Czubrowice uczestniczył w odbiorze kolejnej partii sprzętu inwentarzowego tj. krzeseł bankietowych. Z  przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w najbliższym czasie planowany jest zakup kolejnego wyposażenia, co poprawi sprawne funkcjonowanie obiektu.

dowiedz się więcej
02-10-2018 - Ruszyła kolejna edycja Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Ruszyła kolejna edycja Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Po raz drugi, z inicjatywy Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia, uczniowie naszych szkół mogą zrealizować swoje samodzielne inicjatywy o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, sportowym lub społecznym oraz otrzymać dofinansowanie na jego realizację w kwocie do 5 tys. zł.

dowiedz się więcej
02-10-2018 - Wyłożenie do publicznego wglądu projektu planu ochrony dla Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie.
Wyłożenie do publicznego wglądu projektu planu ochrony dla Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie.

Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia w załączeniu przekazuje informacje Dyrektora Zespołu Parków Krajobrażowych Województwa Małopolskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu planu ochrony dla Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie - uwzględniającego zakres planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Dolinki Jurajskie PHL120005.

dowiedz się więcej
27-09-2018 - Zapytanie ofertowe dotyczące zamówień o wartości szacunkowej do 30 000 euro.
Zapytanie ofertowe dotyczące zamówień o wartości szacunkowej do 30 000 euro.

Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia serdecznie zaprasza chętnych do złożenia ofert na realizację zadania pn.: "Usługa edukacyjna - realizacja dodatkowych zajęć edukacyjnych w Przedszkolu Samorządowym w Przegini tj. zajęcia terapii integracji sensorycznej, zajęcia terapii logopedycznej, zajęcia terapii psychologicznej, zajęcia rewalidacji indywidualnej, zajęcia dogoterapii w ramach realizowanego projektu pn. „Dobra edukacja dla wszystkich – wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w Gminie Jerzmanowice – Przeginia”.

 

dowiedz się więcej
25-09-2018 - Informacja dla producentów rolnych, poszkodowanych w wyniku wystąpienia w 2018 roku suszy lub powodzi.
Informacja dla producentów rolnych, poszkodowanych w wyniku wystąpienia  w 2018 roku suszy lub powodzi.

Mając na uwadze uruchomienie przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi programu pomocy dla producentów rolnych, poszkodowanych w wyniku wystąpienia  w 2018 roku suszy lub powodzi Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia podaje do wiadomości informacje o terminach  i miejscu składania wniosków.

dowiedz się więcej
25-09-2018 - Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie.
Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie.

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 27 września do 6 października 2018r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.

dowiedz się więcej
1 2 3 4
. . .
146
Aktualne inwestycje
Środki zewnętrzne
Sport
Kultura
Portal mapowy
Akcja Zima
Plan zagospodarowania
Ostrzeżenia meteo
Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza
Gospodarka odpadami
Strategia rozwoju gminy
Program rodzina 500+
Magazyn Ostaniec