Aktualności

17-01-2020 - Zbiórka choinek
Zbiórka choinek

Zielone drzewka, które jeszcze niedawno zdobiliśmy na święta zaczynają gubić igły. Zamiast je palić można oddać je do ekologicznej utylizacji. Urząd Gminy organizuje zbiórkę choinek, która będzie realizowana przez firmę odbierającą odpady komunalne przy okazji odbioru odpadów biodegradowalnych.

Choinki należy wystawiać przed posesjami  22 stycznia lub 20 lutego.

Podczas akcji będzie można oddać tylko naturalne choinki pozbawione wszelkich ozdób. Odbiór choinek dokonywany będzie tylko z terenów nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Jeśli macie choinkę w doniczce możecie dać jej drugie życie. Brak miejsca w ogrodzie? Wystarczy zadzwonić do Urzędu Gminy pod numer  12-38-95-247 wew. 124. Odbierzemy od Państwa drzewko w doniczce i posadzimy na terenie naszej Gminy.

dowiedz się więcej
17-01-2020 - Utrudnienia na ul. Kościelnej w Jerzmanowicach
Utrudnienia na ul. Kościelnej w Jerzmanowicach

W związku z budową kanalizacji od dzisiaj występować będą utrudnienia w ruchu na ul. Kościelnej. Na odcinku 100 mb od ulicy Centralnej została sfrezowana lewa strona jezdni.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności

dowiedz się więcej
15-01-2020 - Scalenia gruntów w miejscowościach Czubrowice i Przeginia
Scalenia gruntów w miejscowościach Czubrowice i Przeginia

Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie informuje o planowanym nalocie dronem na na południowym obszarze Przegini w dniu 15.01.2020 r. oraz w Czubrowicach w dniach 17-18.01.2020 r.

Termin nalotu uwarunkowany jest warunkami pogodowymi.

dowiedz się więcej
15-01-2020 - Utrudnienia w ruchu na ul. Rajskiej
Utrudnienia w ruchu na ul. Rajskiej

W związku z budową kanalizacji od dziś mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Rajskiej w Jerzmanowicach. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Centralną do Urzędu Gminy ruch będzie odbywał się wahadłowo. Prosimy o ostrożność. Za niedogodności przepraszamy.

dowiedz się więcej
09-01-2020 - Harmonogram naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020
Harmonogram naborów wniosków w ramach PROW  2014-2020

Modernizacja gospodarstw rolnych - w obszarze d - już w marcu! Kiedy i o co jeszcze można będzie się ubiegać w ARiMR w tym roku? Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020 na stronie www.arimr.gov.pl i na naszym profilu na fb www.facebook.com/MalopolskiARiMR/

 https://link.do/r74CV

Do pobrania:

Informacja

dowiedz się więcej
09-01-2020 - Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z zakresu rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce
Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z zakresu rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce

W imieniu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA zapraszamy osoby zainteresowane założeniem lub rozwojem swojej firmy na spotkanie konsultacyjne z zakresu rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce.

W przypadku zainteresowania lub chęcią uszczegółowienia informacji zawartych w niniejszym materiale, dedykowana os. do kontaktu: p. Monika Bąkiewicz (tel. 785 056 465, mail: monika.bakiewicz@marr.pl).

Do pobrania:

Tematyka spotkania informacyjno-konsultacyjnego

dowiedz się więcej
1 2 3
. . .
195
Aktualne inwestycje
Środki zewnętrzne
Sport
Kultura
Portal mapowy
Akcja Zima
Plan zagospodarowania
Ostrzeżenia meteo
Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza
Gospodarka odpadami
Strategia rozwoju gminy
Program rodzina 500+
Magazyn Ostaniec