WYNIKI WYBORÓW
Frekwencja wyniosła 19,12%,
z 8300 uprawnionych do głosowania
w wyborach wzięło udział 1602 osoby.
Lista nr 1. KW Unia Polityki Realnej
1. Żółtek Stanisław - 9 głosów
2. Dudek Czesław Szczepan - 0 głosów
3. Fałowski Kazimierz Szczepan - 0 głosów
4. Szatan Jarosław Kazimierz - 1 głos
5. Król Józef - 0 głosów
6. Wiech Paweł Krzysztof - 0 głosów
7. Jamro Szymon - 1 głos
8. Stawiarski Henryk Maciej - 0 głosów
9. Starzyński Paweł Adam- 0 głosów
10. Misiaczek Wojciech Zbigniew - 1 głos
Lista nr 2. KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Siekierski Czesław Adam - 38 głosów
2. Kozak Wojciech - 15 głosów
3. Kała Józef - 2 głosy
4. Nowogórska Urszula Teresa - 6 głosów
5. Wielgus Włodzimierz - 2 głosy
6. Żbik Janusz Stefan - 23 głosy
7. Zaborniak Stanisław Franciszek - 2 głosy
8. Kwiatkowski Tadeusz - 2 głosy
9. Gärtner Halina Katarzyna - 1 głos
10. Ostrzołek Grzegorz Piotr - 4 głosy
Lista nr 3. KW Samoobrona RP
1. Szlęk Agnieszka - 7 głosów
2. Wójcik Kazimierz Marian - 8 głosów
3. Szambelan Józef Krzysztof - 2 głosy
4. Bednarek Bogdan Jan - 2 głosy
5. Jabłoński Stanisław Wiktor - 2 głosy
6. Kosowicz Dariusz - 1 głos
7. Dorenda Bogusław Zbigniew - 0 głosów
8. Adamski Jarosław Mariusz - 2 głosy
9. Wąs Zygmunt - 1 głos
10. Wroński Leszek Józef - 6 głosów
Lista nr 4. KW Polska Partia Pracy
1. Olszewski Mariusz Jacek - 3 głosy
2. Wójcik Patryk Ryszard - 1 głos
3. Domagała Zbigniew - 0 głosów
4. Libera Antoni Mieczysław - 0 głosów
5. Wątroba Jolanta Danuta - 0 głosów
6. Gruchacz Edyta Katarzyna - 0 głosów
7. Rokicka Urszula Joanna - 0 głosów
8. Sabat Cezary Sebastian - 1 głos
9. Zieliński Bartosz Roman - 0 głosów
10. Łutczyk Karol Jarzy - 1 głos
Lista nr 5. KW Libertas
1. Wierzbicki Wojciech - 5 głosów
2. Żabiński Władysław - 0 głosów
3. Zając Edmund - 0 głosów
4. Murzyn Leszek- 0 głosów
5. Dębski Stanisław Jan - 0 głosów
6. Bednarek Halina Ewa - 2 głosy
7. Papież Stanisław - 0 głosów
8. Chodorowski Jarosław - 1 głos
9. Sendor Stanisław Krzysztof - 2 głosy
10. Stachura Piotr Paweł - 3 głosy
Lista nr 6. KW SLD - UP
1. Szejna Andrzej Jan - 17 głosów
2. Senyszyn Joanna -65 głosów
3. Jaskiernia Jerzy Andrzej - 10 głosów
4. Sas Kazimierz - 1 głos
5. Mąsior Bogusław Mikołaj - 2 głosy
6. Barwinek Ryszard - 1 głos
7. Cichy Marian Władysław - 1 głos
8. Królikowski Włodzimierz - 1 głos
9. Hapczyn Krzysztof Arkadiusz - 1 głos
10. Rokita Robert - 1 głos
Lista nr 7. KW Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica
1. Onyszkiewicz Janusz - 11 głosów
2. Kik Kazimierz - 0 głosów
3. Boroń Kazimierz - 0 głosów
4. Czudej Arkadiusz Robert - 0 głosów
5. Skowron Karolina Marta - 0 głosów
6. Półchłopek Aleksander Andrzej - 0 głosów
7. Wasik Rafał Marcin - 0 głosów
8. Żelazny Robert - 2 głosy
9. Hausner Danuta Czesława - 0 głosów
10. Szmel Marcin Jarosław - 0 głosów
Lista nr 8. KW Prawica Rzeczypospolitej
1. Zając Krystyna Aniela - 6 głosów
2. Ciuraszkiewicz Marek Tadeusz - 3 głosy
3. Drożdżowski Kazimierz - 1 głos
4. Grandys Andrzej Aleksander - 0 głosów
5. Mirski Andrzej Marek - 2 głosy
6. Kobyłecki Jan - 0 głosów
7. Holender Krzysztof Leonard - skreślony z listy
8. Płoszczyca Jan - 0 głosów
9. Łukasik Janusz Tomasz - 0 głosów
10. Popiełuszko Ryszard Franciszek - 4 głosy
Lista nr 9. KW Platforma Obywatelska RP
1. Gräfin Von Thun Und Hohenstein Róża Maria - 219 głosów
2. Miodowicz Konstanty Bronisław - 53 głosy
3. Sonik Bogusław Andrzej - 93 głosy
4. Zegzda Leszek Jan - 4 głosy
5. Wardzała Robert Marian - 3 głosy
6. Saternus Andrzej- 0 głosów
7. Patena Marta Elżbieta - 82 głosy
8. Pajak Jacek Paweł - 4 głosy
9. Hertig Piotr Wojciech - 1 głos
10 Adamczyk Franciszek - 11 głosów
Lista nr 10. KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Ziobro Zbigniew - 764 głosy
2. Kowal Paweł Robert - 11 głosów
3. Włosowicz Jacek Władysław - 0 głosów
4. Czesak Edward Stanisław - 0 głosów
5. Szczerski Krzysztof Maria - 0 głosów
6. Skorupa Tadeusz Wojciech - 1 głos
7. Bartuś Barbara Halina - 3 głosy
8. Jędrys Michał - 2 głosy
9. Pęk Bogdan Marek - 13 głosów
10. Andrzejewski Mariusz Wiesław - 16 głosów