INFORMACJA Nr 3/09
WÓJTA GMINY JERZMANOWICE-PRZEGINIA
z dnia 22 maja 2009 roku
W związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego zarządzonymi na dzień 7 czerwca 2009r, informuję, iż zostały powołane Obwodowe Komisje Wyborcze na terenie Gminy Jerzmanowice-Przeginia:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Jerzmanowicach |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Szklarach |
|||||
1 | Joanna Brożek | przewodniczący | 1 | Przemysław Glanowski | przewodniczący | |
2 | Renata Kaczmarczyk | z-ca przew. | 2 | Katarzyna Rusek | z-ca przew. | |
3 | Stanisław Śladowski | pracownik samorządowy | 3 | Elżbieta Łęczycka | pracownik samorządowy | |
4 | Justyna Piekarz | członek komisji | 4 | Dominika Papisz | członek komisji | |
5 | Krystyna Śladowska | członek komisji | 5 | Konrad Zmysło | członek komisji | |
6 | Władysław Filipek | członek komisji | 6 | Dorota Poznańska | członek komisji | |
7 | Anna Grudnik | członek komisji | 7 | Patrycja Pączek | członek komisji | |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łazach |
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sąspowie |
||||
1 | Łukasz Nabagło | przewodniczący | 1 | Adam Goraj | przewodniczący | |
2 | Marzena Mosurek | z-ca przew. | 2 | Marta Skrzypek | z-ca przew. | |
3 | Małgorzata Chochół | pracownik samorządowy | 3 | Agata Polak | pracownik samorządowy | |
4 | Aneta Rusek | członek komisji | 4 | Maria Frosik | członek komisji | |
5 | Wojciech Papiz | członek komisji | 5 | Andrzej Piekarz | członek komisji | |
6 | Paulina Szklarska | członek komisji | 6 | Anna Kurek | członek komisji | |
7 | Agnieszka Hrabia | członek komisji | 7 | Grażyna Rafalik | członek komisji | |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Gotkowicach |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Przegini |
|||||
1 | Piotr Polak | przewodniczący | 1 | Grzegorz Sieradzki | przewodniczący | |
2 | Dorota Rogóż | z-ca przew. prac. samorządowy | 2 | Justyna Szumera | z-ca przew. | |
3 | Monika Rusek | członek komisji | 3 | Janina Kurek | pracownik samorządowy | |
4 | Anna Artiuchow | członek komisji | 4 | Ewelina Goraj | członek komisji | |
5 | Katarzyna Gwizdała | członek komisji | 5 | Łukasz Mitka | członek komisji | |
6 | Józef Mosurek | członek komisji | 6 | Jerzy Mazur | członek komisji | |
7 | Maria Grzyb | członek komisji | 7 | Henryk Tarcholik | członek komisji | |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Czubrowicach |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Racławicach |
|||||
1 | Michał Szklarski | przewodniczący | 1 | Łukasz Szlachta | przewodniczący | |
2 | Teresa Szlachta | z-ca przew. prac. samorządowy | 2 | Bożena Kurek | z-ca przew. | |
3 | Krzysztof Frosik | członek komisji | 3 | Halina Kania | pracownik samorządowy | |
4 | Jacek Kaleta | członek komisji | 4 | Monika Frosik | członek komisji | |
5 | Łukasz Śladowski | członek komisji | 5 | Anna Kaleta | członek komisji | |
6 | Robert Nobis | członek komisji | 6 | Marek Goraj | członek komisji | |
7 | Łukasz Kiszka | członek komisji | 7 | Mariusz Roś | członek komisji |