Jerzmanowice
14 stycznia, poniedziałek
10.00 -13.00 –Zajęcia plastyczne – siedziba GOK
10.00-12.00 – zajęcia sportowe – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
15.30 -16.30 - pokaz pożarniczy, spotkanie ze strażakiem „Jak się zachować w razie pożaru?”, pokaz odbędzie się na parkingu przy GOK, spotkanie w budynku GOK.
13.00-18.00 – zajęcia świetlicowe – Świetlica Nadzieja
15 stycznia, wtorek
9.00-11.00 - zajęcia muzyczne – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-12.00 - zajęcia sportowe – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
11.00-13.00 - zajęcia świetlicowe GOK
13.00-15.00 – zajęcia robotyka
13.00-18.00 - zajęcia świetlicowe – świetlica Nadzieja
16 stycznia, środa
9.00-11.00 - Zajęcia plastyczne – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-12.00 – zajęcia sportowe Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-12.00 – zajęcia „maluch w Bibliotece” - siedziba GOK
13.00-18.00 - zajęcia świetlicowe – świetlica Nadzieja
14.00- 15.30 - warsztaty o wartościach „Mądrzy cyfrowi” - siedziba GOK
17 stycznia, czwartek
10.00-12.00 - Zajęcia sportowe – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-13.00 - Zajęcia świetlicowe - GOK
13.00-18.00 - zajęcia świetlicowe – świetlica Nadzieja
18 stycznia, piątek
10.00-13.00 - Zajęcia plastyczne, siedziba GOK
13.00-18.00 - zajęcia świetlicowe – świetlica Nadzieja
14.00- 15.30 - warsztaty o wartościach „Mądrzy cyfrowi”, siedziba GOK
21 stycznia, poniedziałek
10.00-12.00 - zajęcia sportowe – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-13.00 – zajęcia świetlicowe – siedizba GOK
22 stycznia, wtorek
9.00-11.00 - Zajęcia plastyczne – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
11.00-13.00 - Zajęcia plastyczne – siedziba GOK
13.00-15.00 – niespodzianka dla babci i dziadka- siedziba GOK zapraszamy Babcie i Dziadków z wnukami!
15.00 – 17.00 – zajęcia z robotyki – siedziba GOK
23 stycznia, środa
10.00-12.00 - Zajęcia sportowe – Zespół Szkół w Jerzmanowicach
10.00-12.00 – maluch w Bibliotece – siedziba GOK
14.00-15.30 – warsztaty o wartościach „Mądrzy cyfrowi” - siedziba GOK
24 stycznia, czwartek
9.00-11.00 - Zajęcia świetlicowe – siedziba GOK
11.00-13.00 - Zajęcia muzyczne (prowadzi kapelmistrze Orkiestry Dętej z Jerzmanowic)
25 stycznia, piątek
12.30-13.30 – Teatr Blaszany Bębenek „Skarb to nie tylko złoto” - spektakl dla dzieci – siedziba GOK
14.00-15.30 – warsztaty o wartościach „Mądrzy cyfrowi” - siedziba GOK
Przeginia
14 stycznia, poniedziałek
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
12.00-14.00 – zajęcia muzyczne – Dom Ludowy
14.00 -15.00 – pokaz pożarniczy, spotkanie ze strażakiem „Jak się zachować w razie pożaru?”, pokaz odbędzie się na parkingu przy Domu Ludowym, spotkanie w Domu Ludowym.
15 stycznia, wtorek
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
12.00-15.30 – zajęcia plastyczne – Dom Ludowy
15.30 – 17.30 zajęcia robotyka- Dom Ludowy
16 stycznia, środa
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
12.00-14.00 – zajęcia biblioteczne „Czytamy i bawimy się w bibliotece” – Dom Ludowy
17 stycznia, czwartek
12.00-15.00 – zajęcia plastyczne Dom Ludowy
18 stycznia, piątek
12.00-14.00 – zajęcia biblioteczne „Czytamy i bawimy się w bibliotece” – Dom Ludowy
21 stycznia, poniedziałek
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
10.00-13.00 – zajęcia muzyczne Dom Ludowy
13.00-15.00 – niespodzianka dla babci i dziadka – Dom Ludowy zapraszamy Babcie i Dziadków z wnukami!
22 stycznia, wtorek
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
10.00-13.00 – zajęcia świetlicowe – Dom Ludowy
23 stycznia, środa
9.00-12.00 – zajęcia w Zespole Szkół w Przegini
12.00-14.00 – zajęcia biblioteczne „Czytamy i bawimy się w bibliotece”– Dom Ludowy
15.00 – 17.00 zajęcia z robotyki – Dom Ludowy
24 stycznia, czwartek
10.00-13.00 Zajęcia świetlicowe – Dom Ludowy
25 stycznia, piątek
12.00-14.00 – zajęcia biblioteczne „Czytamy i bawimy się w bibliotece” – Dom Ludowy
Racławice
14 stycznia, poniedziałek
9.00-12.00 – szachy, spotkanie z muzyką – Szkoła Podstawowa
12.30 -13.30 – pokaz pożarnicze, spotkanie ze strażakiem „Jak się zachować w razie pożaru?” - pokaz odbędzie się na parkingu przy WDK, spotkanie w WDK
13.30-16.30 - zajęcia muzyczne - WDK
16.30-18.30 – zajęcia z robotyki– WDK
15 stycznia, wtorek
9.00-12.00 - gry i zabawy świetlicowe, spotkanie z książką i fimem – Szkoła Podstawowa
12.00-14.00 - Zajęcia biblioteczne „Czytamy i bawimy się w bibliotece” - WDK
16 stycznia, środa
9.00-12.00 - zabawy z językiem angielskim, zajęcia biblioteczne – Szkoła Podstawowa
12.00-15.00 – zajęcia muzyczne - WDK
17 stycznia, czwartek
9.00-12.00 - szachy, matematyczne potyczki, gry i zabawy świetlicowe – Szkoła Podstawowa w Racławicach
12.00-14.00 - Zajęcia biblioteczne - „Czytamy i bawimy się w bibliotece” - WDK
18 stycznia, piątek
9.00-12.00 – zajęcia sportowe(gry zespołowe), spotkanie z chemią i fizyką – Szkoła Podstawowa w Racławicach
12.00-15.00 – zajęcia muzyczne - WDK
21 stycznia, poniedziałek
12.00-14.00 - zajęcia świetlicowe - WDK
14.00-16.00 - zajęcia plastyczne - WDK
16.30-18.30 – zajęcia z robotyki – WDK
22 stycznia, wtorek
12.00-14.00 - zajęcia biblioteczne - „Czytamy i bawimy się w bibliotece” - WDK
23 stycznia, środa
10.00-13.00 - zajęcia świetlicowe - WDK
24 stycznia, czwartek
12.00 – 14.00 - zajęcia biblioteczne - „Czytamy i bawimy się w bibliotece” - WDK
25 stycznia, piątek
10.00-13.00 - zajęcia plastyczne - WDK
Sąspów
14 stycznia, poniedziałek
11.00 – pokaz pożarniczy, spotkanie ze strażakiem „Jak się zachować w razie pożaru?” - pokaz odbędzie się przy altanach, spotkanie w remizie OSP.
12.00-14.00 – zajęcia biblioteczne- „Czytamy i bawimy się w bibliotece” - remiza OSP
14.00-16.00 – zajęcia robotyka – remiza OSP
15 stycznia, wtorek
10.00-13.00 - zajęcia świetlicowe – remiza OSP
16 stycznia, środa
10.00-13.00 - zajęcia plastyczne– remiza OSP
17 stycznia, czwartek
10.00-13.00 - Zajęcia świetlicowe – Remiza OSP
18 stycznia, piątek
10.00-13.00 - zajęcia świetlicowe – remiza OSP
21 stycznia, poniedziałek
12.00-14.00 - zajęcia biblioteczne – „Czytamy i bawimy się w bibliotece”, remiza OSP
14.00-16.00 – zajęcia robotyka
22 stycznia, wtorek
10.00-13.00 - zajęcia świetlicowe – remiza OSP
23 stycznia, środa
10.00-13.00 - zajęcia plastyczne – remiza OSP
24 stycznia, czwartek
10.00-13.00 - zajęcia plastyczne – remiza OSP
25 stycznia, czwartek
10.00-13.00 - zajęcia świetlicowe – remiza OSP
Szklary
14 stycznia, poniedziałek
9.00-11.30 – zabawy ruchowe w Szkole Podstawowej
17 stycznia, czwartek
9.00-11.30 – zabawy ruchowe w Szkole Podstawowej
Wycieczki do kina w Olkuszu:
18 stycznia – Gnomeo i Julia, g. 13.00
21 stycznia – Fernando, g.13.00
Odjazd autokaru:
UWAGA!
Zaplanowaliśmy wyjazd wcześniej, ponieważ kino w Olkuszu nie prowadzi rezerwacji i musimy być w kinie na 30 minut przed seansem, by mieć pewność, że nie zabraknie miejsc!
Wyjazd jest bezpłatny, obowiązują zapisy u prowadzących zajęcia.
Konieczne jest dostarczenie zgody rodzica/opiekuna prawnego na wyjazd najpóźniej dzień przed wyjazdem. Formularze zgody dostępne będą u prowadzących zajęcia pracowników GOK.
Zgodę można przekazać prowadzącym zajęcia pracownikom GOK,
Powrót planowany jest ok. godziny 15.00.